netPocket

  Kubek termiczny Celdo 0,5l stalowy czarny

  0 opinii

  Dbasz o właściwe nawodnienie organizmu o każdej porze dnia? W takim razie na pewno przyda Ci się niezwykle praktyczny kubek termiczny z kolekcji Celdo! Poszukujesz produktu, który nadaje się do przechowywania zarówno zimnych, jak i gorących napojów? W takim razie docenisz walory kubka termicznego z serii Celdo. Produkt wyposażono w izolowane próżniowo boki, które doskonale utrzymują temperaturę napoju. Kubek wykonano z wytrzymałej stali nierdzewnej i lekkiego tworzywa sztucznego. Butelka w srebrno-czarnym kolorze będzie pasować każdej osobie. Produkt jest w 100% wodoszczelny, możesz więc być pewny że nie uroni ani kropli cennej wody. Praktyczną pokrywę zatrzaskową otworzysz szybko jedną ręką oszczędzając czas.   Szczegóły produktu: produkt pasuje do większości toreb i plecaków, kubek otworzysz i zamkniesz jedną ręką, pokrywka na zatrzask umożliwia Ci picie z każdej strony butelki, wykonanie: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne - materiały wytrzymałe, higieniczne i estetyczne zarazem,

  189,00 zł
  Kubek termiczny Celdo 0,5l stalowy czarny-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!