netPocket

  Komoda dwudrzwiowa Otheinter

  0 opinii

  Jesteś na bieżąco z nowoczesnymi trendami? Komoda Otheinter zatem z pewnością Cię zachwyci! Komoda dwudrzwiowa Otheinter to propozycja, która pozwoli Ci zaprosić do pomieszczenia nowoczesne trendy. Mebel ten ma bowiem niezwykle modne w tym sezonie wybarwienie, czyli greige. Odcień ten jest ciekawym połączeniem szarości oraz beżu, a jego spokojny charakter skutecznie złagodzi atmosferę panującą w Twoim wnętrzu. Dzięki temu znakomicie sprawdzi się w aranżacjach loftowych i industrialnych, których surowość ładnie okiełzna. Nie może go również zabraknąć w kompozycjach bardziej stonowanych, np. skandynawskich, gdzie udane połączenie stworzy z jasnymi meblami i roślinnymi akcentami. Otheinter posiada schowki skryte za parą drzwiczek, dwie otwarte wnęki oraz przestronną półeczkę. Znajdziesz zatem w nim wystarczająco wiele miejsca, byś mogła odpowiednio poukładać rozmaite przedmioty: od zastawy stołowej, po komplet pościeli, aż po teczki z dokumentami. Szczegóły produktu: korpus wykonano z

  709,00 zł
  Komoda dwudrzwiowa Otheinter-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!