netPocket

  Komoda niska podwójna Manego z półkami w zestawie 180 cm

  0 opinii

  Szukasz funkcjonalnych rozwiązań do Twojego mieszkania? Komoda Manego z półkami w zestawie pozwoli Ci odpowiednio urządzić wnętrze! Komoda Manego jest produktem, który zachwyca praktycznością i eleganckim wyglądem! Dołączono do niej półki wiszące, każda o kształcie kwadratu. Umieścisz na nich drobne dekoracje bądź rośliny doniczkowe. Fronty i korpus wykonano z melaminowanej płyty wiórowej, zapewniającej odpowiednią trwałość oraz solidność. Dzięki temu prezentowane meble posłużą Ci naprawdę długi czas. Komodę wyposażono w cztery drzwiczki, za którymi kryją się pojemne szafki. Zostaną one doskonałym miejscem na tekstylia, teczki z dokumentami lub drobną elektronikę. Manego posiada wysokie, solidne nóżki, dbające o stabilność i równowagę bryły. Wybarwienie dębu szafirowego dodaje całości stylowych akcentów, pasujących do nowoczesnej aranżacji.   Szczegóły produktu: do komody dołączono trzy półki wiszące, każda o wymiarach: 15x20x20 cm, fronty i korpus wykonano z płyty wiórowej w 100%

  1119,00 zł
  Komoda niska podwójna Manego z półkami w zestawie 180 cm-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!