netPocket

  Dekoracja Anders w kształcie dłoni wysokość 18 cm

  0 opinii

  Lubisz zaskakiwać oryginalną kompozycją? Dekoracja Anders pomoże Ci uzyskać pożądany rezultat! Dekoracja Anders to przepis na pięknie się prezentującą kompozycję na Twojej półce, regale czy szafie. Ten elegancki zestaw składa się bowiem z dwóch dłoni, które doskonale zaprezentują się ustawione obok siebie lub solo, np. ustawione na różnych meblach. Elementy wykonano w całości z metalu, dzięki czemu są ciężkie i stabilne. Z powodzeniem możesz je zatem wykorzystać w roli praktycznej podpórki do książek, np. ustawiając dłonie po przeciwnych końcach rządku tomów. W ten sposób utrzymasz swój księgozbiór na miejscu i zapobiegniesz nieestetycznemu rozsuwaniu się, a także spadaniu poszczególnych książek. Anders stawia na pięknie, mosiężne wybarwienie. Z łatwością włączysz go zatem do szerokiej gamy stylów wnętrzarskich: od industrialnego, przez modernistyczny, aż po nowojorski. Szczegóły produktu: zestaw składa się z dwóch dłoni, całość wykonano z metalu, dzięki czemu jest odporna na

  289,00 zł
  Dekoracja Anders w kształcie dłoni wysokość 18 cm-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!