netPocket

  Lampa ogrodowa solarna Rica Round z czujnikiem ruchu okrągła

  0 opinii

  Szukasz lamp, które przywitają Cię ciepłym blaskiem, gdy się do nich zbliżysz? Kolekcja oświetlenia Rica zakończy Twoje poszukiwania! Lampa ogrodowa solarna Rica Round to ciekawe rozwiązanie stworzone z myślą o funkcjonalnym ogrodzie. Szpiczaste zakończenie ułatwia osadzenie konstrukcji w podłożu – wystarczy tylko delikatnie wcisnąć, by całość stała się stabilna i odporna na wiatr. Produkt wyposażono w specjalny czujnik ruchu, dzięki któremu lampa zapali się tylko wtedy, gdy znajdziesz się w jej pobliżu. Umieść zatem ją obok ścieżki w swoim ogrodzie, przy furtce lub niedaleko drzwi do domu, by móc cieszyć się przyjemnym dla oczu światłem. Dużą zaletą Rica Round jest również solarne zasilanie. Oznacza to, że konstrukcja ładuje się za dnia, więc oszczędzasz prąd i nie obciążasz naszej planety. Szczegóły produktu: całość wykonano z tworzywa, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo elegancko i jest niepodatna na uszkodzenia, czujnik ruchu sprawia, ze lampa aktywuje się dopiero wtedy, gdy

  329,00 zł
  Lampa ogrodowa solarna Rica Round z czujnikiem ruchu okrągła-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!