netPocket

  Lampa stołowa Dicte biała

  0 opinii

  Chcesz dodać nietuzinkowego uroku swojemu wnętrzu? Lampa stołowa Dicte zostanie przepiękną ozdobą Twojego mieszkania! Elegancka lampa stołowa Dicte to klasyczna propozycja, prezentująca się niezwykle szykownie. Ten nietuzinkowy produkt zachwyca nowoczesnym designem stworzonym z okrągłej, stabilnej podstawy oraz zaokrąglonego, tkaninowego abażuru o delikatnym, białym wybarwieniu. Dzięki temu lampa kieruje subtelne, miękkie światło przez klosz do otoczenia. Produkt powstał z metalu o dużej wytrzymałości oraz gładkiej, jednolitej strukturze. Dicte znakomicie wkomponuje się w nowoczesne aranżacje posiadające stylowe, klasyczne akcenty. Postawisz ją na biurku, stole jadalnianym lub komodzie, gdzie uprzyjemni swym przytulnym blaskiem czytanie ulubionej książki, kolorowego magazynu bądź długą pracę po zmroku. Szczegóły produktu: wykonanie: metal, charakteryzujący się wysoką odpornością na zniszczenia mechaniczne, wysokie temperatury oraz łatwością w pielęgnacji, produkt posiada biały abażur

  349,00 zł
  Lampa stołowa Dicte biała-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!