netPocket

  Narożnik z funkcją spania Amateo L-kształtny z pojemnikiem ciemnobrązowy velvet hydrofobowy prawostronny

  0 opinii

  Zależy Ci na stylowym i wygodnym kąciku wypoczynkowym? Narożnik Amateo to rozwiązanie dla Ciebie! Amateo to praktyczna propozycja, która wyróżnia się ponadczasowym i nowoczesnym stylem. Umieszczona w salonie lub pokoju dziennym umożliwi wyczarowanie przytulnego kącika wypoczynkowego o subtelnym pięknie. Produkt doskonale sprawdzi się w każdym klasycznym lub nowoczesnym wnętrzu, dodając jej wyrazistego charakteru. Mebel posiada łatwą w obsłudze funkcję smart, dzięki której szybko i bez wysiłku przekształcisz go w komfortowe posłanie, a pojemnik do przechowywania pościeli pomieści wszystkie potrzebne szpargały. Przygotuj się więc na nocowanie gości lub stwórz większą przestrzeń pozwalającą Twoim członkom rodziny na wspólny relaks. Szczegóły produktu: mebel w kształcie litery L, narożnik jest prawostronny, wysokość oparcia: 88 cm, szerokość siedziska: 135 cm wykonanie siedziska: Tkanina, Pianka poliuretanowa, Sprężyny faliste wykonanie oparcia: Granulat piankowy, Silikon wykonanie nóg:

  3199,00 zł
  Narożnik z funkcją spania Amateo L-kształtny z pojemnikiem ciemnobrązowy velvet hydrofobowy prawostronny-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!