netPocket

  Zestaw półek wiszących Kenafin 40 cm orzech

  0 opinii

  Lubisz subtelne dodatki? Komplet półek Kenafin skradnie Twoje serce! Zestaw dwóch półek ściennych Kenafin spodoba się miłośniczce minimalistycznych dodatków. Subtelne blaty z drewna świerkowego zawieszone zostały na delikatnych wizualnie sznurach, co pozwoliło uzyskać lekki, nieprzytłaczający pomieszczenia efekt. Komplet doskonale pasuje do ekologicznych czy skandynawskich kompozycji, gdzie jego naturalne piękno ładnie podkreśli urok pozostałych elementów. Na gładkich blatach pięknie wyeksponujesz ozdoby oraz roślinność. Szczegóły produktu: w skład zestawu wchodzą dwie półki, wymiary półek: dwie po 40 x 50 x 13 cm, blaty ze świerkowego drewna zachwycają naturalnymi słojami i sękami, a także dużą trwałością, stylowe sznury podkreślają nietuzinkowy charakter kompletu, modne połączenie czerni i drewna podkreśli wdzięk nowoczesnej kompozycji.

  149,00 zł
  Zestaw półek wiszących Kenafin 40 cm orzech-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!