netPocket

  Zestaw mebli ogrodowych Jeremias modułowy ze stolikiem szary

  0 opinii

  Szukasz wygodnego i praktycznego zestawu mebli, który sprawdzi się w Twoim ogrodzie? Wielofunkcyjny Jeremias to propozycja idealna dla Ciebie! Modułowy zestaw mebli ogrodowych Jeremias ze stolikiem to nowoczesna propozycja, która urozmaici Twoją przestrzeń i wprowadzi do niej futurystyczny klimat. W jego skład wchodzą: sofa, którą bez problemu przekształcisz w łóżko, pufa oraz stolik. Ciepłe szare wybarwienie oraz wygodny materac idealnie sprawdzą się w Twoim ogrodzie. Dzięki wysokiej funkcjonalności, z pewnością umili Tobie i Twoim najbliższym wspólny seans filmowy czy odpoczynek po niedzielnym obiedzie! Regulowane zagłówki i modułowy charakter, który pozwala łączyć lub rozłączać poszczególne części mebla, zapewni Ci wybranie najdogodniejszego dla Ciebie ustawienia, które dodatkowo możesz zmienić w zależności od Twojej potrzeby. Stolik kawowy z kolei ułatwi trzymanie ulubionych drobiazgów zawsze pod ręką. Możesz ustawić na nim na przykład przekąski podczas odwiedzin Twoich przyjaciół.

  6129,00 zł
  Zestaw mebli ogrodowych Jeremias modułowy ze stolikiem szary-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!