netPocket

  Lampa podłogowa Alton 150 cm na czarnej podstawie

  0 opinii

  Szukasz sposobu na uatrakcyjnienie swojego mieszkania? Rozmieszczone w strategicznych miejscach części kolekcji Alton sprawdzą się w tej roli rewelacyjnie! Lampa podłogowa Alton sprawi, że Twoja przestrzeń rozbłyśnie! Jej minimalistyczny, lekki design oraz ciemna barwa sprawiają, że ładnie odnajdzie się w nowoczesnych kompozycjach. Może zdecydujesz się na pełen surowości industrial, a może wolisz raczej przesycony wdziękiem styl nowojorski? Alton daje Ci wiele możliwości! Szczegóły produktu: lampę wykonaliśmy z połączenia szkła oraz metalu, dzięki czemu całość nie tylko ładnie wygląda, ale również jest łatwa w utrzymaniu w czystości i wyjątkowo trwała, w zestawie nie znajdują się żarówki, wymiary klosza: 27,5x27,5 cm, długość kabla: 150 cm, możliwość regulacji ustawienia sprawia, że z łatwością dopasujesz lampę do swoich oczekiwań, stopień ochrony (IP): IP20, czyli oprawa chroniąca przed porażeniem przy dotknięciu, kolor szkła: dymiony, kolor kabla: czarny, czarna, spokojna barwa

  749,00 zł
  Lampa podłogowa Alton 150 cm na czarnej podstawie-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!