netPocket

  Kołdra Antybakteryjna Aegis Solo

  0 opinii

  Szukasz sposobu na złagodzenie objawów swojej alergii? Chcesz podarować swoim bliskim to, co najlepsze? Nasza stylowa kołdra antybakteryjna Aegis Solo powinna zatem przypaść Ci do gustu! Elegancka kołdra posiada nowoczesne poszycie wykonane w całości z mikrofibry wzbogaconej technologią zwaną Aegis. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że na powierzchni produktu rozpostarta została swoista "tarcza ochronna” będąca niczym innym, jak antymikrobiotyczną, antybakteryjną oraz niewypłukującą się powłoką. Uniemożliwia ona rozwój bakterii, grzybów, pleśni oraz roztoczy, gwarantując Ci przyjazną powierzchnię nienasilającą objawów alergii i niepowodującą negatywnych konsekwencji zdrowotnych, np. u dzieci chorujących na astmę. Kołdra wypełniona została miękkim i niezwykle sprężystym poliestrem silikonowanym Hollow, którego specyficzne włókna sprawiają, że całość będzie przyjemnie miękka i ciepła. Tworzywo sztuczne nie jest również pożywką dla drobnoustrojów, co dodatkowo wzmacnia hipoalergiczne

  149,00 zł
  Kołdra Antybakteryjna Aegis Solo-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!