netPocket

  Dekoracja ścienna Bolwarra

  0 opinii

  Cenisz dodatki o eleganckim wyglądzie, lecz pełne wyrazistego, dynamicznego charakteru? Dekoracja ścienna Bolwarra powinna zatem odnaleźć się w Twoim domu idealnie! Dekoracja ścienna Bolwarra to pozycja obowiązkowa w domu każdego melomana! Ten stylowy dodatek przedstawia bowiem pięć starannie wykonanych, umieszczonych w prostokątnej ramce postaci, które cieszą się życiem, oddając swojej ulubionej rozrywce. Cztery z nich grają na instrumentach – kontrabasie, bębnie, trąbce i saksofonie – a ostatnia tańczy, dzięki czemu prezentowany przez nas produkt sprawia wrażenie pełnego energii i niezwykle dynamicznego, doskonale odzwierciedlając płynącą z muzyki radość. Dekoracja fantastycznie sprawdzi się jednak nie tylko w mieszkaniu muzyka, dyrygenta czy kompozytora, ale również w domu każdego, kto ceni odrobinę szaleństwa. Powieszona nad eleganckim stołem w jadalni, biurkiem w gabinecie czy dziecięcym łóżeczkiem skutecznie ożywi pomieszczenie i subtelnie podkreśli jego wyjątkowy charakter.

  159,00 zł
  Dekoracja ścienna Bolwarra-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!