netPocket

  Narożnik Alisario L-kształtny beżowy prawostronny

  0 opinii

  O niczym tak nie marzysz, jak o chwili relaksu? Po całym dniu ciężkiej pracy chcesz wyciągnąć nogi, chwycić za ulubioną książkę i popijając herbatę zapomnieć o wszelkich troskach? Narożnik Alisario okaże się zatem tym, czego potrzebujesz! Stylowy narożnik Alisario zaprojektowano tak, by mógł w całości zaspokoić potrzeby swojego użytkownika, znacząco uprzyjemniając mu wypoczynek i oferując niezapomniane doznania wizualne. I tak produkt kusić będzie swoją niezwykle miękką powierzchnią uzyskaną dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, która delikatnie otula ciało siedzącej na nim osoby, pomagając jej osiągnąć pełnię relaksu zarówno podczas siedzenia, jak i leżenia. Duże rozmiary mebla okażą się zaś niezastąpione, gdy zapragniesz spędzić więcej czasu z bliskimi, grając w gry, rozmawiając czy oglądając telewizję, a nawet podjąć przyjaciół, by podczas picia kawy wymienić się najświeższymi ploteczkami. Alisario olśniewa także ciekawym designem z gracją łączącym najlepsze cechy

  4229,00 zł
  Narożnik Alisario L-kształtny beżowy prawostronny-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!