netPocket

  Narożnik z funkcją spania Bissao L-kształtny z pojemnikiem granatowy welwet hydrofobowy prawostronny

  0 opinii

  Zależy Ci na tym, by Twoje meble w pięknym stylu łączyły ze sobą komfort i stylowy wygląd? W takim razie nasz narożnik Bissao okaże się strzałem w dziesiątkę! Ten wyjątkowy produkt w całości został wykonany z materiałów najwyższej jakości, co w połączeniu ze starannie przemyślanym projektem czyni go obowiązkowym elementem wystroju każdego nowoczesnego wnętrza. Odpowiednio wykonane siedzisko wypełnione sprężynami falistymi wraz z pianką T30 i pianką HR gwarantuje Ci niepowtarzalną miękkość oraz sprężystość, co przekłada się na właściwe podparcie Twojego ciała. Całość dopełnia oparcie z pianki T2542, które zadba o odpowiednie ułożenie Twojego kręgosłupa, chroniąc Cię przed bólem i sztywnieniem. Narożnik wyróżnia się dużą powierzchnią, która nie tylko doskonale poradzi sobie w dużych pomieszczeniach, ale także umożliwi Ci wygodny wypoczynek w komfortowych warunkach. Funkcja spania i sposób rozkładania typu delfin sprawi zaś, że całość bez wysiłku przemienisz w szerokie łóżko. Aby

  4399,00 zł
  Narożnik z funkcją spania Bissao L-kształtny z pojemnikiem granatowy welwet hydrofobowy prawostronny-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!