netPocket

  Fotel Lauri uszak szary welur

  0 opinii

  Szukasz zjawiskowego fotela? Przedstawiamy klasykę w nowoczesnym wydaniu! Fotel Lauri z pewnością ożywi Twój salon i stanie się jego wizytówką. Mebel wyróżnia się prostą, lecz elegancką bryłą, która doskonale odnajdzie się w wielu aranżacjach. Usytuowana została na wizualnie delikatnych, lecz stabilnych, drewnianych nóżkach w kolorze wenge, z którymi tworzy wizualnie lekką i stylową całość. Siedzisko pokryto aksamitną, przyjemną w dotyku tkaniną welurową w szarym kolorze. Na oparciu zastosowano pikowanie, które stanowi stylowe wykończenie i sprawia, że mebel prezentuje się jeszcze lepiej. Atutem fotela jest wysokie oparcie, które pozwala na zasłużony odpoczynek po ciężkim dniu w pracy. W połączeniu z odpowiednio wyprofilowanymi podłokietnikami, z pewnością zapewni maksimum komfortu podczas użytkowania. Idealny zarówno do spotkań przy kawie, jak i samotnych wieczorów z dobrą książką. Tkanina, którą obito fotel to Bluvel 14. Nadaj swojemu wnętrzu niespotykany klimat!

  1209,00 zł
  Fotel Lauri uszak szary welur-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!