netPocket

  Fotel Jajo Velvet z podnóżkiem popielaty

  0 opinii

  Fole Jajo wraz z funkcjonalnym podnóżkiem tworzy stylowy i wygodny zestaw wypoczynkowy w nowoczesnej odsłonie. Wyróżnia się niesztampową formą, która stanie się ozdobą wnętrza, a także piękną welurową tkaniną w kolorze popielatym. Miękki i przyjemny w dotyku materiał zapewnia wygodę oraz wysoki komfort użytkowania. Podstawę w obu produktach stanowi solidny, metalowy stelaż. Dodatkowe informacje: praktyczne podłokietniki na wysokości 66 cm, maksymalne obciążenie 120 kg, funkcja obracania, mechanizm kołyski.   Wymiary podnóżka: wysokość: 45, szerokość: 55, głębokość: 40.

  1999,00 zł
  Fotel Jajo Velvet z podnóżkiem popielaty-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!