netPocket

  Fototapeta do biura Gondole na Canal Grande, Wenecja

  0 opinii

  Chcesz odmienić swoje biuro? Zależy Ci na stworzeniu nietuzinkowej przestrzeni, która zachwyci pracownikow i partnerów biznesowych? Polecamy flizelinowe fototapety w rozmiarze XXL! Wielkoformatowa, trwała, odporna na wodę i zarysowania flizelinowe fototapeta XXL z inspirującym motywem będzie efektowną ozdobą każdego pomieszczenia. Tapety montowane są na klej i nadają się do każdego wnętrza, nawet o podniesionej wilgotności powietrza, ponieważ wodoodporny druk jest bardzo trwały. Tapety flizelinowe, z pół-matową powłoką, ukryją drobne niedoskonałości ściany, tworzą przy tym ocieplającą warstwę izolacyjną i co bardzo ważne - pozwalają ścianom oddychać.   Wielki format sprawia, że aranżacja naprawdę dużych wnętrz jest w końcu możliwa! Wysoka jakość wydruku Cyfrowa jakość druku o rozdzielczości do 600 dpi w unikalnej technologii oraz żywe kolory sprawiają, że fototapeta flizelinowa wypełni i optycznie powiększy wnętrze. Bezpieczne opakowanie Fototapeta jest zrolowana i fabrycznie

  509,00 zł
  Fototapeta do biura Gondole na Canal Grande, Wenecja-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!