netPocket

  Zestaw mebli Asturia ze schodkami Biały

  0 opinii

  Asturia to doskonała kolekcja mebli dziecięcych i młodzieżowych. Stwórz idealne królestwo dla swojej pociechy!   Meble powstały z wysokiej jakości płyty laminowanej 16 mm w kolorze białym. Kolorowe fronty wykonano z płyty meblowej MDF na wysoki połysk, zaś uchwyty z tworzywa PCV. Schody posiadają 5 praktycznych schowków, które świetnie sprawdzą się jako skrytka na zabawki, czy pościel.   Schody oraz łóżko wyposażone są w barierki, które zapewnią bezpieczeństwo Twojemu dziecku i ochronią przed wypadnięciem.   Do zestawu dołączony jest stelaż.   Wymiary: - szerokość (ze schodami) - 254 cm - głębokość (ze schodami) - 120 cm - wysokość - 180 cm - szerokość (bez schodów) - 204 cm - głębokość (bez schodów) - 86 cm - szerokość szafy - 60 cm - głębokość szafy - 50 cm - wysokość szafy - 138 cm - szerokość biurka - 140 cm - głębokość biurka - 50 cm - wysokość biurka - 75,5 cm - powierzchnia spania - 80x200 cm   Łóżko piętrowe dostępne bez materaca. Materac do powyższego łózka znajdą Państwo w

  3299,00 zł
  Zestaw mebli Asturia ze schodkami Biały-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!