netPocket

  Bow Telefon komórkowy HAMMER

  0 opinii

  hammer bow to propozycja dla fanów marki i miłośników telefonów z klapką. nowe urządzenie charakteryzuje się wzmocnioną obudową i kompaktowymi wymiarami. posiada dwa ekrany, w tym duży 2,4 cala, stację ładującą i baterię 1200 mah zapewniającą długi czas działania na jednym ładowaniu.korzyści: procesor mediatek 6261d gwarantuje efektywną pracę wszystkich funkcji urządzenia dwa wyświetlacze: duży, kolorowy ekran oraz mniejszy, na obudowie. certyfikat ip68 - odporność na wodę obudowa - odporna na wstrząsy i upadki, a zamknięcie ekranu pod klapką zapewnia mu dodatkową ochronę. dużo miejsca na potrzebne dane znajdziesz w pamięci wewnętrznej 32mb aparat fotograficzny 2 mpx pozwala uwiecznić ciekawe chwile akumulator 1200 mah pozwala na prowadzenie rozmów przez 30 godzin. czas czuwania wynosi 525 godziny. obsługa dwóch kart sim

  299,00 zł
  299,00 zł
  299,00 zł
  299,00 zł
  299,00 zł
  Bow Telefon komórkowy HAMMER-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!