netPocket

  myPhone Maestro 2

  0 opinii

  myphone maestro 2 to klasyczny telefon z dużym ekranem 2.8”, robiący niezwykłe wrażenie dzięki smukłej obudowie 9 mm w kolorze głębokiej czerni. posiada pojemną baterią 1000 mah i aparat fotograficzny. jest elegancki i łatwy w użytkowaniu.korzyści: duży wyświetlacz - myphone maestro 2 ma duży wyświetlacz 2,8”, który oferuje dobre odzwierciedlenie barw i czytelność, zapewniając maksymalną wygodę użytkowania elegancki design - telefon wyróżnia się smukłą (9 mm) i nowoczesną stylistyką, doprowadzoną niemal do perfekcji. dzięki temu myphone maestro 2 jest wygodny i zachwyca. bateria 1000 mah - maestro 2 dzięki baterii o dużej pojemności 1000 mah zapewnia czas czuwania do 180 godzin albo do 10 godzin ciągłych rozmów aparat - wbudowany aparat vga pozwoli ci na wykonywanie i zapisywanie zdjęć w telefonie dual sim, latarka, radio rm i bluetooth

  129,99 zł
  120,00 zł
  129,00 zł
  125,00 zł
  129,00 zł
  myPhone Maestro 2-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!