netPocket

  Haxe KFT-22

  0 opinii

  Czas pomiaru:2 sekundy;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biały;Miejsce pomiaru:czoło;Pamięć pomiaru:6 ostatnich;Rodzaj:elektroniczny;Sygnał dźwiękowy końca pomiaru:tak;Wyposażenie:2 baterie AAA, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna;Zasilanie:2 baterie AAA;Zasilanie:baterie AAA...

  69,00 zł
  69,00 zł
  Haxe KFT-22-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!