netPocket

  MariaPaula Nova Ecru Złota Linia - 23 elementy

  0 opinii

  Kolor:ecru;Liczba elementów:23;Liczba kompletów:6;Materiał wykonania:porcelana;Możliwość mycia w zmywarce:nie;Możliwość używania w kuchenkach mikrofalowych:nie;Rodzaj zestawu:obiadowy;Seria:Nova Ecru Złota Linia;Zawartość:6 x talerz deserowy, 6 x talerz obiadowy, 6 x talerz do zupy, 2 x salaterka, sosjerka, rawier, półmisek;Pojemność :sosjerka 0,35 l;Średnica:talerz deserowy 20 cm, talerz obiadowy 26 cm, talerz do zupy 23 cm, salaterka 25 cm, rawier 24 cm, półmisek 31 cm, salaterka 19 cm...

  629,00 zł
  MariaPaula Nova Ecru Złota Linia - 23 elementy-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!