netPocket

  Pokrowiec nieprzemakający na przewijak biały, 25 x 100 cm

  0 opinii

  Pokrowiec ochronny na przewijak FROTE marki BabyMatex, dzięki któremu Twój dzidziuś podczas przewijania będzie zawsze wygodnie leżał, a zimny przewijak nie będzie dotykał bezpośrednio jego pleców. Pokrowiec jest przeznaczony do przewijaków o wymiarach 70 x 50 cm oraz 80 x 50 cm. Posiada wszytą gumkę na obwodzie, dzięki czemu nie wysuwa się z przewijaka i nie spada (co jest typowym problemem, jeśli na przewijak zakładamy tylko pieluchę/ręcznik). Chroni powierzchnię przewijaka przed szybkim zużyciem, a tym samym przedłuża jej żywotność. Wykonano z Premium frotte.

  36,99 zł
  Pokrowiec nieprzemakający na przewijak biały, 25 x 100 cm-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!