netPocket

  Okulary ochronne DEDRA BH1056

  0 opinii

  Okulary ochronne DEDRA BH1056 zostały wykonane z materiałów wysoce odpornych na codzienne uszkodzenia podczas pracy. Soczewki zostały wykonane z poliwęglanu pokrytego powłoką przeciw zarysowaniom. Uszczelka zapobiegająca przedostaniu się drobin pyłu do gałek ocznych jest wyjmowana i jest wykonana z nylonu i pianki EVA. Cięcie czy szlifowanie np. gipsu może być przyjemne i nie stanowi zagrożenia dzięki dobremu przyleganiu okularów do twarzy. Doskonałą widoczność gwarantuje pierwsza klasa optyczna. Okulary DEDRA BH1056 są wygodne i komfortowe w noszeniu i posiadają certyfikat CE zgodnie z normą EN166.

  19,99 zł
  Okulary ochronne DEDRA BH1056-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!