netPocket

  Smartwatch Manta SWT06BP Goldenstar złoty

  0 opinii

  Akcelerometr:tak;Alarm:tak;Bluetooth:tak;Ciśnieniomierz:tak;Pulsometr - Czujnik tętna:tak;Ekran dotykowy:tak;Funkcja szukania telefonu:tak;Użytkowe opcje:dystans, licznik kalorii, licznik kroków, powiadomienia, sterowanie odtwarzaczem muzyki, zegar;Funkcje użytkowe:powiadomienia, żyroskop, akcelerometr;Gwarancja:24 miesiące;Informacje pogodowe:tak;Kolor:złoty;Kolor koperty:złoty;Kolor paska:brązowy;Kształt ekranu:okrągły;Integracja z telefonem:Bluetooth 5.0;Menu w języku polskim:tak;Monitor snu:tak;Możliwość zmiany motywu tarczy:tak;Pojemność akumulatora:200 mAh;Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2):tak;Rodzaj:Smartwatch;Rodzaj:uniwersalny;Rozdzielczość ekranu:360 x 360 pikseli;Rozmiar ekranu:1,32 ";Stoper:tak;System operacyjny:producenta;Waga:54 g;Wejście karty pamięci:nie;Wejście karty SIM:nie;Wibracje:tak;Współpracujący system operacyjny:Apple iOS, Google Android;Rozmiary:44,5 x 9,8 x 258 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód do ładowania;Wytrzymałość baterii:do 10 dni;Żyroskop:tak

  239,00 zł
  199,00 zł
  208,95 zł
  239,00 zł
  179,00 zł
  239,00 zł
  239,00 zł
  239,00 zł
  Smartwatch Manta SWT06BP Goldenstar złoty-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!