netPocket

  SPK5026 Nike 2 System audio MANTA

  0 opinii

  spk5026 nike 2 to głośnik karaoke, który nagłośni każdą imprezę plenerową czy salę widowiskową. dzięki mocy 6000w p.m.p.o. jest idealnym rozwiązaniem do wykorzystania w klubach, świetlicach, salach gimnastycznych. korzyści:- światło led rgb- gniazdo usb (odtwarzanie plików mp3, wma)- gniazdo mikrofonowe, gniazdo gitarowe- możliwość nagrywania- wbudowana bateria- superbass

  497,00 zł
  SPK5026 Nike 2 System audio MANTA-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!