netPocket

  Pochłaniacz wilgoci SASKA GARDEN Lavender 500 ml

  0 opinii

  Pochłaniacz wilgoci ULTRA FRESH Lavender idealnie sprawdzi się w osuszaniu niewielkich przestrzeni takich jak pomieszczenia mieszkalne, łazienka, przyczepa kempingowa czy wnętrze samochodu. Zestaw zawiera wkład 230 gram oraz pochłaniacz o pojemności około 500 ml. Pochłaniacz charakteryzuje się lawendowym wkładem zapachowym....

  9,99 zł
  9,99 zł
  9,99 zł
  Pochłaniacz wilgoci SASKA GARDEN Lavender 500 ml-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!