netPocket

  Łucznik Teresa

  0 opinii

  Automatyczne nawlekanie igły:tak;Chwytacz nici:wahadłowy;Dodatkowe opcje:automatyczne obrzucanie dziurki, wbudowane oświetlenie;Funkcje szycia:haftowanie, przyszywanie guzika, szycie bielizny, wszywanie gumy;Funkcje szycia:haftowanie, przyszywanie guzika, wszywanie gumy;Gwarancja:24 miesiące;Ilość ściegów:34;Moc:0;Opcja zastosowania podwójnej igły:tak;Regulacja długości ściegu:0 - 4,5 mm;Regulacja szerokości ściegu:0 - 5 mm;Typy ściegów:elastyczny, fagotowy, gałązkowy, kryty, owerlokowy, prosty, satynowy, ukośny;Opcja szycia wstecz:tak;Waga:0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pedał;Ekran:nie

  799,00 zł
  749,00 zł
  749,00 zł
  799,00 zł
  749,00 zł
  749,00 zł
  749,00 zł
  799,00 zł
  Łucznik Teresa-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!