netPocket

  Genesis Holm 320 RGB

  0 opinii

  Biurko narożne:nie;Elementy dodatkowe:uchwyt na słuchawki, uchwyt na napoje, nadstawka, uchwyt na pady;Funkcje:organizer kabli, powierzchnia carbon, ładowarka bezprzewodowa;Funkcje dodatkowe:powierzchnia carbon, ładowarka bezprzewodowa;Głębokość blatu:60 cm;Gwarancja:24 miesiące;Hub USB:tak;Kolor blat / stelaż:biały / biały;Kolor blatu:biały;Kolor stelażu:biały;Materiał:płyta pilśniowa (MDF), stal;Organizer kabli:tak;Podświetlenie:tak;Regulacja wysokości:nie;Szerokość blatu:120 cm;Waga (kg):18 kg;Wykonanie blatu:płyta pilśniowa (MDF);Wykonanie stelażu:stal;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, pilot;Wysokość biurka:75 cm

  619,00 zł
  619,00 zł
  629,00 zł
  619,00 zł
  Genesis Holm 320 RGB-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!