netPocket

  Genesis Oxygen 200

  0 opinii

  Dla gracza (gamingowe):tak;Rozmiar kabla:1,2 m;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:czarno-czerwony;Kolor:czarny;Konstrukcja:dokanałowe;Model (wariantowanie):Oxygen 200;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:nie;Pasuje do:PC/laptop, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, tablet/smartfon;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulowanie głośności:tak;Typ:przewodowe;Średnica membrany:10 mm;Rodzaj podłączenia:jack 3,5 mm;Typ podłączenia:przewodowe;Rodzaj:douszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm

  44,99 zł
  39,98 zł
  Genesis Oxygen 200-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!