netPocket

  Tellur 300 Power of Wasd 100 cm NDG-1464 Mata podłogowa GENESIS

  0 opinii

  genesis tellur 300 power of wasd to okrągła mata podłogowa przeznaczona pod fotel gamingowy lub krzesło biurowe. zapewni odpowiednią ochronę podłogi przed zarysowaniami. wierzchnia warstwa genesis tellur 300 pozwala na przesuwanie się kółek fotela bez większego oporu, a antypoślizgowy spód zapewni idealną przyczepność do różnego rodzajów podłoża. matę wykonano z wysokiej jakości, trwałego materiału, który z łatwością utrzymamy w czystości.

  90,19 zł
  127,99 zł
  79,00 zł
  129,99 zł
  129,99 zł
  Tellur 300 Power of Wasd 100 cm NDG-1464 Mata podłogowa GENESIS-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!