netPocket

  Płytka szybkiego montażu CAMROCK H020/H030/H051

  0 opinii

  Płytka szybkiego montażu pozwala na błyskawiczne zamontowanie aparatu lub kamery na statywie. Szybkozłączka jest kompatybilna z głowicami Camrock H020, H030,H051. Antypoślizgowe tworzywo, jakim została pokryta powierzchnia, mocno zwiększa przyczepność między urządzeniem a szybkozłączką.

  13,90 zł
  13,90 zł
  13,90 zł
  Płytka szybkiego montażu CAMROCK H020/H030/H051-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!