netPocket

  FHM601 Termowentylator BLAUPUNKT

  0 opinii

  termowentylator ceramiczny korzyści: mocy 2000 w, chłodny nawiew powietrza, 2 ustawienia mocy grzania 1000/2000 w, automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, ochrona przed przegrzaniem, płynna regulacja termostatu, przeznaczony do 22 m2. kiedy nadchodzą jesienno-zimowe chłody system grzewczy, który posiadamy, może okazać się niewystarczający. szczególnie to odczuwamy, gdy poranki zaczynają się robić bardzo rześkie, a wieczory mroźne. idealnym rozwiązaniem tych jest problemów jest termowentylator fhm601 marki blaupunkt. dzięki temu kompaktowemu urządzeniu (18,7 x 16,7 x 17 cm) dogrzejemy pomieszczenie o powierzchni nawet do 22 m2. sprawdzi się on również przed sezonem grzewczym, kiedy główne źródło ogrzewania jeszcze nie pracuje, a nam wstawanie z łóżka w chłodniejsze poranki nie przychodzi już z taką łatwością jak latem. model fhm601 został wyposażony w trzy tryby pracy: wentylator, grzejnik 1000 w lub 2000 w, umożliwiają elastyczne dopasowanie działania urządzenia do potrzeb użytkownika. łatwość obsługi za pomocą pokrętła oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, który chroni urządzenie przed przegrzaniem, dopełnia komfortu obsługi. z termowentylatorem fhm601 zapomnimy o przenikliwym chłodzie porannego wstawania, a w zimne wieczory z pewnością nie zmarzną nam już stopy.

  229,00 zł
  239,00 zł
  227,00 zł
  153,00 zł
  FHM601 Termowentylator BLAUPUNKT-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!