netPocket

  Alkomat Promiler iSOBER 30 Niebieski

  0 opinii

  Alkomat Promiler iSOBER 30 Niebieski Najdokładniejszy alkomat osobisty marki Promiler Poszukujesz urządzenia do użytku osobistego o wysokiej wiarygodności pomiaru? Masz dosyć plastikowych gadżetów, które po miesiącu przestają spełniać funkcję alkomatu? Niebieski alkomat Promiler iSOBER 30 spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Wzorcowa wytrzymałość i wielofunkcyjność Niebieski alkomat Promiler iSOBER 30 posiada zwiększoną wytrzymałość sensora, co gwarantuje wyjątkową stabilność wyników pomiaru. Urządzenie umożliwia również zbadanie czy w płynie spożywczym (np.butelką z napojem), znajduje się alkohol. Z takim alkomatem będzięsz cały czas trzymał rękę na pulsie w kwestiach bezpieczeństwa. Pełen zestaw Urządzenie posiada wbudowany, wysuwany ustnik. Dzięki temu jeśli zapomnimy w podróż zapasowych ustników, nadal możemy korzystać z urządzenia w trybie pomiaru ustnikowego, tak aby zapewnić dokładną wartość odczytu. Ponadto przez 12 miesięcy od daty zakupu producent skalibruje Twój niebieski alkomat Promiler iSOBER 30 za darmo i bez limitu – będzie przysługiwała Ci nielimitowana liczba kalibracji w tym czasie. Wydajny procesor Alkomat Promiler iSOBER 30 posiada wydajny sensor, który zarządza całym urządzeniem oraz w czasie rzeczywistym analizuje sygnał dostarczany przez sensor, porównując go z wzorcami stężeń alkoholowych. Platynowy sensor to w pełni platynowe serce alkomatu, o czterokrotnie większej powierzchni czynnej, gwarantuje detekcję nawet najmniejszych ilości alkoholu. Czujnik przepływu Alkomat Promiler iSOBER 30 na bieżąco monitoruje objętość wdmuchiwanego powietrza by określić najlepszy moment na pobranie próbki do analizy. Alkomat z wyprzedzeniem przypomina o konieczności kalibracji z możliwością blokowania urządzenia po przekroczeniu pomiarów lub daty ostatniej kalibracji.

  549,00 zł
  Alkomat Promiler iSOBER 30 Niebieski-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!