netPocket

  ŚWIATŁA LAMPY DO JAZDY DZIENNEJ LED OSRAM 902 HP

  0 opinii

   ✅ORYGINALNE LAMPY LED DO JAZDY DZIENNEJ M-TECH 902HP 70/90 mm LAMPY POSIADAJĄ PEŁNY AUTOMAT ORAZ HOMOLOGACJĘ. ŚWIATŁA POSIADAJĄ ZEWNĘTRZNY AUTOMAT Z  CAN-BUS. ✅DLACZEGO LAMPY DRL M-TECH? Światła do jazdy dziennej marki M-TECH to rewolucyjne lampy PREMIUM oparte na najlepszych diodach OSRAM OPTO SEMICONDUCTORS. Diody High Power wytwarzają mocne światło o śnieżnobiałej barwie, które odbijane jest od luster na ściankach lampy. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskano równomierne oświetlenie lampy oraz dużą ilość światła. ✅NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA Dzięki bezawaryjności oraz długiej żywotności żarówek LED wymienia się znacznie rzadziej niż standardowe żarówki halogenowe. Nie wytwarza wysokiej temperatury, przez co nie angażuje dodatkowych urządzeń, takich jak klimatyzacja. Przyjazne dla zdrowia – w oświetleniu LED nie występuje promieniowanie słoneczne oraz tzw. „efekt pulsowania światła”. Dzięki temu jest przyjazne dla oczu – nie męczy wzroku nawet przy długim przebywaniu w jego świetle. Jest także bezpieczne, gdyż eliminuje zagrożenie porażenia prądem. ✅SPECYFIKACJA TECHNICZNA Zasilanie:  8-32V Pobór prądu 1 lampy:  4W Ilość diod na lampę:  4 Rodzaj diod:  OSRAM Opto Semiconductors Barwa światła:  Biała zimna - 6000K Automat sterujący:  TAK (zewnętrzny) Homologacja:  TAK - E oraz RL Zabezpieczenie bezpiecznikiem:  TAK, na głównej wiązce Wymiary lampy bez maskownicy:  Średnica: 70mm, głębokość: 36mm Średnica lampy z maskownicą:  90mm CANBUS ✅WAŻNE CECHY Diody Osram Opto Semiconductors Najlepszy współczynnik jakość/cena Uniwersalne rozmiary Najwyższej jakości materiały Pełna homologacja· +30% więcej światła w stosunku do starszych modeli ✅ŻYWOTNOŚĆ DIOD LED Diody LED czołowych światowych producentów, które znajdziesz w naszej ofercie, będą Ci służyć nawet do 50 000 godzin, czyli nawet 50 razy dłużej niż standardowe żarówki. Ponadto światła LED posiadają dużo większa odporność na uszkodzenia mechaniczne. ✅HOMOLOGACJA Na kloszach obu lamp wybita jest pełna homologacja E4, dzięki której z tymi lampami możemy podróżować po drogach polskich i europejskich! ✅ŚWIETNY WYGLĄD Doskonała ...

  150,10 zł
  ŚWIATŁA LAMPY DO JAZDY DZIENNEJ LED OSRAM 902 HP-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!