netPocket

  ACTIVEJET Klimator biurkowy REGULAR MKR-550B

  0 opinii

  Kolor: Biały Okres gwarancji: 24 miesiące Załączone wyposażenie: Kabel zasilający Rodzaj: Klimator Sterowanie: Elektroniczne Moc: 5 Przepływ powietrza: 60 Czynnik chłodzący: Woda Poziom hałasu: 20 Wymiary jednostki wewnętrznej (WxGxS) [cm]: 16,5 x 17 x 16,5 cm Wymiary jednostki zewnętrznej (WxGxS) [cm]: Nie dotyczy Waga jednostki wewnętrznej [kg]: 0,9 kg Waga jednostki zewnętrznej [kg]: Nie dotyczy Inne: Podświetlenie 6 kolorów LED, zbiornik na wodę 550ml, wystarcza na max. 8 godzin pracy Wymiary rury [cm]: Brak Zakres prędkości nawiewu: 3 Regulacja temperatury: Nie dotyczy Zdolność osuszania [l/h]: Nie dotyczy Zasilanie: USB Moc [W]: do 1000 W Przepływ powietrza [m3/h]: do 300 m3/h Poziom hałasu [dB]: do 50 dB Odprowadzenie powietrza na zewnątrz: Nie Nocny tryb pracy: Nie

  101,81 zł
  84,54 zł
  84,54 zł
  84,54 zł
  ACTIVEJET Klimator biurkowy REGULAR MKR-550B-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!