netPocket

  Telewizor TCL 98C735 98" QLED 4K 120Hz Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1

  0 opinii

  Dzięki imponującemu ekranowi telewizor z serii TCL C735 będzie zdecydowanie centralnym elementem domowej rozrywki. Wyposażony w wyjątkową rozdzielczość 4K QLED z technologiami poprawy obrazu, takimi jak Dolby Vision IQ, Full Array i IMAX Enhanced. Będziesz cieszyć się oszałamiającym kontrastem i wyrazistością dzięki palecie odważnych, żywych kolorów, zapewniających wyjątkową głębię i realizm. C735 działa również na froncie audio. Daj się porwać najwyższej jakości dźwięku HiFi dzięki Onkyo Audio oraz niesamowicie wciągającej scenie dźwiękowej 3D zasilanej przez Dolby Atmos. Doświadcz prawdziwie kinowych wrażeń, niezależnie od tego, czy grasz, oglądasz filmy, czy po prostu oglądasz ulubione programy telewizyjne.

  18 999,99 zł
  Telewizor TCL 98C735 98" QLED 4K 120Hz Google TV Dolby Atmos Dolby Vision HDMI 2.1-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!