netPocket

  Sukienka z metaliczną nicią

  0 opinii

  Dopasowany krójTransparentna góraMateriał przetykany metaliczną niciąDługie rękawyTkanina z wiskoząDopasowana czarna sukienka to ubranie, które będzie towarzyszyć Ci we wszystkich sezonowych mniejszych i większych imprezach. Wystarczy, że założysz do niej botki na obcasie lub wysokie skórzane kozaki, by stworzyć kompletną elegancką stylizację. Sukienka została wykonana z gładkiego materiału przetykanego srebrną nicią, która zapewnia zjawiskowy wieczorowy efekt. Długie rękawy są zrobione z transparentnej tkaniny.

  219,00 zł
  Sukienka z metaliczną nicią-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!