netPocket

  GERLACH ASSIST Termos turystyczny 1,2 l

  0 opinii

  Rodzaj: Termos Przeznaczenie: Do gorących i zimnych napojów Inne: Bez toksycznych substancji, takich jak PTFE i BPA Pojemność [ml]: 1200ml Kolor: Czarny Zawartość opakowania: Kubeczek do nalewania napojów Wykonanie: Stal nierdzewna Wymiary: 9 x 9 x 33 cm Dodatkowe informacje: Zewnętrzna powłoka "powder coating", odporna na uszkodzenia i ułatwiająca trzymanie w dłoni<br>Podwójne ścianki "double wall" izolują, tworzą próżnię i chronią przed oparzeniem<br>System odblokowania "quick click"<br>Składana rączka<br>Dodatkowa uszczelka Pojemność użytkowa [ml]: 1200ml Zdolność utrzymania ciepła: do 12 h Zdolność utrzymania zimna: do 6 h Możliwość mycia w zmywarce: Nie Automatyczny korek: Tak Mechanizm zabezpieczający: Tak Pojemność użytkowa: od 1001 do 1300 ml

  99,00 zł
  179,99 zł
  142,49 zł
  GERLACH ASSIST Termos turystyczny 1,2 l-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!