netPocket

  GERLACH Otwieracz do butelek

  0 opinii

  Rodzaj: Otwieracz Przeznaczenie: ["Do butelek"] Możliwość mycia w zmywarce: Tak Opis: Proste otwieranie butelek z kapslem<br>rofilowana, ergonomiczna rączka z nakładką poprawiającą komfort i bezpieczeństwo użytkowania Kolor: Chrom Ilość: 1 Okres gwarancji: 24 miesiące Wykonanie: Cynk z chromowaną powłoką, tworzywo antypoślizgowe

  18,99 zł
  18,99 zł
  18,99 zł
  19,19 zł
  19,19 zł
  19,19 zł
  GERLACH Otwieracz do butelek-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!