netPocket

  GERLACH Zestaw 5 noży w bloku Prestige

  0 opinii

  Rodzaj produktu: Zestaw 5 noży Kolor: Srebrny Linia: Prestige Zawartość zestawu: Nóż szefa kuchni<br>Nóż kuchenny<br>Nóż Santoku<br>Nóż stekowy<br>Nóż do jarzyn Możliwość mycia w zmywarce: Nie Materiał ostrza: Stal nierdzewna Rękojeść: Stal nierdzewna Gwarancja: 2 lata Ilość elementów: 6 szt. Rodzaj: Zestaw noży w bloku

  369,00 zł
  529,00 zł
  369,00 zł
  369,00 zł
  329,00 zł
  GERLACH Zestaw 5 noży w bloku Prestige-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!