netPocket

  GERLACH Komplet 5 noży w bloku STYLE PLUS

  0 opinii

  Rodzaj produktu: Zestaw 5 noży Przeznaczenie: Do przechowywania noży w zasięgu ręki Opis: Wykonane ze stali nierdzewnej z dodatkiem chromu, z rękojeścią noża pokrytą powłoką antypoślizgową Kolor: Czarny Linia: Style Plus Zawartość zestawu: 1 blok do noży Możliwość mycia w zmywarce: Tak Długość ostrza [cm]: 20 cm, 20 cm, 17,5 cm, 11 cm, 8.5 cm Materiał ostrza: Stal nierdzewna Twardość: Nie dotyczy Rękojeść: Tworzywo sztuczne Gwarancja: 2 lata Ilość elementów: 5 szt. Ostrzałka w zestawie: Nie Rodzaj: Zestaw noży w bloku

  219,00 zł
  219,00 zł
  GERLACH Komplet 5 noży w bloku STYLE PLUS-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!