netPocket

  GERLACH Garnek aluminiowy z pokrywką Granitex 24 cm

  0 opinii

  Rodzaj: Garnek tradycyjny Dno indukcyjne: Tak Mycie w zmywarce: Nie Powłoka wewnętrzna: Ilag Xera Dur 2 ® Ceramic Non Stick Pojemność (l): 4,4 l Zawartość: 1 x garnek z pokrywką 24 cm Linia: Granitex Kolor: Czarny Pojemność [l]: powyżej 3,5 l Przeznaczenie: ["Kuchnia ceramiczna","Kuchnia elektryczna","Kuchnia gazowa","Kuchnia indukcyjna","Kuchnia halogenowa"] Patelnia w zestawie: Nie Możliwość stosowania w piekarniku: Nie Średnica (cm): 24 cm Pokrywka w zestawie: Tak Materiał wykonania: Aluminium, Stal Powłoka zewnętrzna: Aluminium Funkcje dodatkowe: Duże wygodne uchwyty Powłoka nieprzywierająca: Tak

  199,99 zł
  179,00 zł
  199,99 zł
  GERLACH Garnek aluminiowy z pokrywką Granitex 24 cm-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!