netPocket

  GERLACH Patelnia FIRST 20 cm z powloka ceramiczna

  0 opinii

  Funkcje dodatkowe:powłoka nieprzywierająca;Barwa:czarny;Możliwość czyszczenia w zmywarce:nie;Możliwość stosowania w piekarniku:nie;Możliwość używania na kuchenkach indukcyjnych:nie;Patelnia nieprzywierająca:tak;Pokrywka w zestawie:nie;Powłoka wewnętrzna:ceramiczna;Powłoka wewnętrzna:ceramiczna;Powłoka wewnętrzna:ceramiczna;Wykonanie korpusu:aluminium;Wykonanie korpusu:aluminium;Wykonanie korpusu:aluminium;Rodzaj patelni:patelnia tradycyjna ;Seria:First;System odłączanej rączki:nie;Średnica:20 cm;Średnica (do relacji):20 cm;Średnica (wariantowanie):20 cm;Wariantowanie seria :Gerlach First;Miernik nagrzania patelni:nie;W zestawie:patelnia;W zestawie:patelnia 20 cm;Zestaw patelni:nie

  49,99 zł
  49,93 zł
  49,99 zł
  49,93 zł
  49,93 zł
  49,93 zł
  GERLACH Patelnia FIRST 20 cm z powloka ceramiczna-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!