netPocket

  GERLACH Solid 6l

  0 opinii

  Rodzaj: Szybkowar Linia: Solid Kolor: Srebrny/Szary Średnica [cm]: 22 cm Pojemność [l]: 6,0 l Przeznaczenie: Kuchnia indukcyjna, Kuchnia ceramiczna, Kuchnia gazowa, Kuchnia Elektryczna, Kuchnia halogenowa Możliwość stosowania na płycie indukcyjnej: Tak Możliwość mycia w zmywarce: Nie Powłoka wewnętrzna: Stal nierdzewna 18/10 Zawartość zestawu: 1 x szybkowar z pokrywką 22 cm Materiał wykonania: Stal niedzewna Funkcje dodatkowe: Trójwarstwowe dno z aluminiowym dyskiem Sterowanie: Mechaniczne Regulacja temperatury: Nie Minutnik: Nie

  339,00 zł
  307,00 zł
  307,00 zł
  339,00 zł
  339,00 zł
  307,00 zł
  307,87 zł
  GERLACH Solid 6l-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!