netPocket

  GERLACH Komplet 6 łyżek do kawy FOSS

  0 opinii

  Rodzaj: Zestaw łyżeczek Opis: Design sztućców Foss, inspirowanych Krajami Północy, to mocna, wyraźnie zarysowana linia podkreślająca prostotę i czystość formy. Możliwość mycia w zmywarce: Tak Kolor: Srebrny Linia: FOSS Wykonanie: Stal nierdzewna 18/10 połysk Zawartość zestawu: 6 x łyżeczka do kawy Liczba elementów: 6 szt. Ilość osób: 6 Typ: do kawy Liczba elementów: do 6 szt

  59,99 zł
  59,99 zł
  GERLACH Komplet 6 łyżek do kawy FOSS-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!