netPocket

  GERLACH Patelnia aluminiowa Harmony Classic 24cm

  0 opinii

  Rodzaj: Patelnia Średnica (cm): 24 cm Dno indukcyjne: Tak Pokrywka w zestawie: Nie Powłoka wewnętrzna: ILAG Ceralon Izolowana termicznie rączka: Tak W zestawie: ["1 x patelnia 24 cm"] Średnica [cm]: średnia (od 21 do 25 cm) Łatwość przechowywania: Nie Kolor: Czarny Dodatkowe informacje: Grube dno z wbudowanym dyskiem<br>Antypoślizgowy, ergonomiczny uchwyt Soft Touch<br>Dwuwarstwowa powłoka nieprzywierającą ILAG Ceralon wzmocniona domieszką ceramiczną<br>Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny Powłoka nieprzywierająca: Tak

  149,99 zł
  149,99 zł
  GERLACH Patelnia aluminiowa Harmony Classic 24cm-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!