netPocket

  Do jarzyn 3,5 Natur Nóż GERLACH

  0 opinii

  Rodzaj produktu: Nóż do jarzyn Przeznaczenie: Do krojenia, Do obierania Linia: Natur Zawartość zestawu: 1 x nóż do jarzyn 8.5 cm Możliwość mycia w zmywarce: Nie Długość ostrza [cm]: 8.5 cm Materiał ostrza: Stal nierdzewna Rękojeść: Drewno Gwarancja: 2 lata Ilość elementów: 1 szt. Ostrzałka w zestawie: Nie Rodzaj: Nóż Typ: Do mięsa, Do warzyw, Do owoców, Do ziół

  39,99 zł
  39,99 zł
  39,99 zł
  38,99 zł
  38,99 zł
  Do jarzyn 3,5 Natur Nóż GERLACH-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!