netPocket

  GERLACH 6 widelczyków do ciasta MANGO

  0 opinii

  Rodzaj: Zestaw widelczyków Opis: Sztućce Mango oparte zostały na klasycznej formie i subtelnym zdobieniu. Zaprojektowane tak, aby upiększyć i uprzyjemnić każdy posiłek. Niezwykle uniwersalne wzornictwo wzbogaci aranżację stołów. Możliwość mycia w zmywarce: Tak Kolor: Srebrny Linia: MANGO Wykonanie: Stal nierdzewna 18/10 połysk Zawartość zestawu: 6 x widelczyk do ciasta Liczba elementów: 6 szt. Ilość osób: 6 Typ: do ciasta Liczba elementów: do 6 szt

  59,99 zł
  59,99 zł
  GERLACH 6 widelczyków do ciasta MANGO-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!