netPocket

  Mysz BLOW MP-60 Biały

  0 opinii

  Mysz BLOW MP-60 charakteryzująca się wyjątkowym designem oraz delikatnym kolorowym podświetleniem LED przeznaczona jest do pracy z większością systemów operacyjnych. Rozdzielczość optyczna 1000 DPI pozwala na wydajną i precyzyjną pracę na prawie każdej powierzchni. Jej wykonanie zadowoli każdego użytkownika - idealnie sprawdzi się w domu oraz w biurze. Myszkę wystarczy podłączyć do portu USB dowolnego komputera stacjonarnego lub przenośnego aby rozpocząć pracę. Podłączeniu typu Plug & Play gwarantuje natychmiastową instalacje w systemach. Dzięki zastosowaniu długiego przewodu można pozwolić sobie na swobodne podłączenie myszki i wygodne ułożenie kabla. Zastosowane najwyższej jakości przyjemne w dotyku materiały nie powodują szybkiego zmęczenia dłoni. Ergonomiczny i symetryczny kształt zapewnia wygodne korzystanie dla prawo i lewo ręcznych użytkowników. Myszka posiada rolkę które zdecydowanie przyspiesza i ułatwia obsługę komputera. Na całym obwodzie myszy oraz w okolicach rolki została poprowadzona smukła linia z diodami LED. Delikatne kolorowe podświetlenie automatycznie zmienia kolory podczas użytkowania. To nie tylko wyjątkowa stylizacja ale także ułatwienie korzystania z myszki podczas wieczorowej czy nocnej pracy.

  14,99 zł
  15,44 zł
  Mysz BLOW MP-60 Biały-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!